%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Kış Turları Avantajlı Fiyatlar

Aydın Çıkışlı Kış Turları Avantajlı Fiyatlar
Aydın Çıkışlı Kış Turları Avantajlı Fiyatlar

Aydın Çıkışlı Kış Turları Avantajlı Fiyatlar

Aydın çıkışlı kış turları uzman rehber eşliğinde düzenlenen programlardandır. Hafta içi veya hafta sonu düzenlenen kış turlarında hem yeni yerler keşfetmek hem de kış mevsiminin güzelliklerini yaşayabilmek mümkündür. Turların lüks araç modelleri ile konfor içinde yapılan yolculuklarda fiyatlarda değişiklik yaşanabilmektedir. Kış turları isteyen her bireyin gidebilmesi için avantajlı fiyat seçeneklerinde sunulmaktadır.

Aydın Çıkışlı Kış Turları Avantajlı Fiyatlar
Aydın Çıkışlı Kış Turları Avantajlı Fiyatlar

Sık sık düzenlenen ve her bütçeye uygun kış turlarına sizler de bütçenizi karşılayan geziye katılabilirsiniz. Günübirlik düzenlenen kış turları konaklamalı turlara oranla daha uygun maliyetlidir. Tur acentelerinin kampanyalı fiyatlarını takip ederek en uygun fiyata kış tatili yapabilirsiniz. Hafta sonlarınızda karın tadına varmanız için müthiş imkanalar arasında yer almaktadır.

Aydın Çıkışlı Davraz Kayak Merkezi Turu

Aydın çıkışlı kış turları arasında yer alan, belirli aralıklarda düzenlenen Isparta Davraz Kayak Merkezi turu çok fazla talep gören programlardan biridir. En yeni ve lüks araç modellerinde yapılan yolculuklar konfor içinde ilerler. Isparta’nın gözde kayak merkezi olan Davraz’da çok sayıda aktivite yer almaktadır. Şehri zirveden görebilmek için teleferik ile kayak merkezine çıkabilirsiniz.

Kar keyfinin yanı sıra adrenalin dolu saatler geçirmek isteyenlerin de yapabileceği aktiviteler vardır. 12 adet pist bulunan merkezde birbirinden farklı parkurlarda kayak ve kızak keyfi yapabilirsiniz. Telesiyej ile istediğiniz bölgedeki kayak pistine ulaşabilirsiniz. Profesyonel kayak hocalarının da yer aldığı merkezde ilk kayak deneyimini heyecanla yaşayabilirsiniz. Eğirdir Gölü manzarası eşliğinde güzel bir kış tatili geçirebilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Kış Turlarında Fiyata Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Kış turları yazın sıcağından bunalan ve ruhunu dinlendirmek isteyenler için en güzel imkanlar arasında yer almaktadır. Aydın’da yaşayan bireyler düzenlenen programlar ile ülkemizin kış turizmine katkı sağlayan her bölgesini görebilirler. Kış turlarında fiyat içine dahi olan çok sayıda hizmet yer almaktadır.

Seyahat güvencesi, rehberlik ücreti, araç içi ikramlıklar, düzenlenen programda yer alan çevre gezileri, milli park ücreti, kahvaltı, ulaşım tur fiyatının içindedir. Fiyata dahil olan hizmet sayısı turun günübirlik veya konaklamalı olma durumuna göre değişmektedir. Aydın çıkışlı kış turları keyifli saatlerin bitmesini istemeyeceğiniz programlar arasında yer almaktadır.