%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Zonguldak Turu

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Zonguldak Turu
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Zonguldak Turu

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Zonguldak Turu

Aydın çıkışlı Karadeniz turları arasında yer alan Zonguldak turu, şehrin tarihi yerleri kadar doğal güzelliklerini de gezme imkanı sunmaktadır. Maden şehirlerinden biri olan Zonguldak, geçmiş tarihten beri önemli konuma sahiptir. Zonguldak’ta bulunan Maden Müzesi, üretim kaynaklarından olan taşkömürünün kültüre dönüştüğü yerdir. Madenciliğin hayatta bıraktığı izlere bu müzede rastlamak mümkündür. Eğitim Ocağı ve atölyeler bulunan Müzede madencilerin yaşadıklarını hissetme şansı yakalayabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Zonguldak Turu
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Zonguldak Turu

Doğal mağaralardan olan Gökgöl Mağarası Zonguldak’ta yer almaktadır. Mağara gezisi yaparken olağan üstü yapıt ve sütunları inceleyebilirsiniz. Turizme büyük önem sağlayan Zonguldak Limanı’nda serbest zamanlı olarak gezme imkanı bulabilirsiniz. Limanda yer alan restoran ve kafelerde hoş sohbet eşliğinde içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Amasra Turu

Aydın çıkışlı Karadeniz turları Amasra turu, Batı Karadeniz turları içinde yer almaktadır. Denize uzanan burnun yanında bulunan göz alıcı adaları ile dikkat çeken Amasra, gezgincileri kendine hayran bırakmaktadır. Surlarla çevrilmiş olan sokaklarında gezerken kendinizi geçmiş yıllarda gibi hissedebilirsiniz. Kemere Köprüsü, Çekiciler Çarşısı, Fatih Kilise Camii, Zindanlar, Sormagir Kapısı Amasra turunun gezilecek noktalarındandır.

Amasra’nın merkezinde yer alan Amasra Müzesi, 3000 yılı aşan tarihi geçmişi ile dikkat çekmektedir. Arkeolojik, etnografik eserlerin yer aldığı müze turun içinde gezilecek yerlerdendir. Müze gezmeyi severlerin sıkılmada vakit geçirebileceği bir programdır. Amasra’nın tüm güzelliklerini tur sayesinde zaman kısıtlaması yaşamadan görebilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Kastamonu Kanyonlar Turu

Karadeniz turları kapsamında düzenlenen Kastamonu Kanyonlar turunda şehrin doğal güzelliklerini yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Valla Kanyonu, Şeker Kanyonu, Horma Kanyonu’nun büyüleyici yapılarına şahit olabilirsiniz. Kültür şehri olan Kastamonu, kültürel gezi severlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Kanyonların içinde bulunan restoranlarda yöresel yemekleri de tadabilirsiniz.

Dünya’nın en derin kanyonlarından olan Valla Kanyonu, nefes kesen manzaraya sahiptir.  Doğa tutkunlarının en zevk aldığı alanlardan biridir. kanyonda bulunan cam teras üzerinde doğa üstü fotoğraflar çekilebilirsiniz. Aydın çıkışlı Karadeniz turları ile Kastamonu’nun derinliklerine adım atabilirsiniz. Kanyonun içinde yer alan Ilıca Şelalesini izleyebilirsiniz. Şelalenin döküldüğü noktada serinleyebilirsiniz. Hayal ettiğiniz Karadeniz turuna Kastamonu ile başlayabilirsiniz.