%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Kış Turları Batı Karadeniz Güzellikleri

Aydın Çıkışlı Kış Turları Batı Karadeniz Güzellikleri
Aydın Çıkışlı Kış Turları Batı Karadeniz Güzellikleri

Aydın Çıkışlı Kış Turları Batı Karadeniz Güzellikleri

Aydın çıkışlı kış turları arasında bulunan ve tüm güzelliklerin bir arada bulunduğu Batı Karadeniz turu geçtiğimiz yıl en sevilen programlardan biri olmuştur. Kış aylarında Batı Karadeniz’in güzelliklerine şahit olmak istiyorsanız sizler de turlara katılabilirsiniz. Konaklamalı düzenlenen bu turda 2 gün 1 gece dahil olmak üzere imkan sunulmaktadır.

Aydın Çıkışlı Kış Turları Batı Karadeniz Güzellikleri
Aydın Çıkışlı Kış Turları Batı Karadeniz Güzellikleri

Bu turda gezilecek iller arasında Amasra, Safranbolu, Bolu ve Kocaeli yer almaktadır. Belirlenen konumdan kalkış yapılarak Abant Gölü, Yörük Köyü, Cam Teras, Hıdırlık Tepesi, Yedigöller, Ormanya alanları sırasıyla konaklamaya uygun gezilmektedir. Kışın bu bölgeleri gezerken zaman zaman kar yağışına da şahit olabilirsiniz. Dizi ve filmlere konu olan tarihi yerleri de görme imkanı yakalayabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Batı Karadeniz Ormanya Turu

Aydın çıkışlı kış turları Batı Karadeniz rotası içinde yer alan Ormanya turu, en son lokasyondur. Ormanya Tabiat Parkı kamp alanı, yürüyüş ve bisiklet parkurları, hayvanat bahçesi bulunan Kocaeli sınırına yakın konumda bulunmaktadır. Hayvanat bahçesinde ortalama olarak 67 farklı hayvan türüne rastlamak mümkün olmaktadır.

Ormanya’da serbest zamanlı olarak vakit geçirmek mümkündür. Kış mevsiminde hayvanat bahçesini gezebilir, Hobbit evlerini inceleyebilir ve yürüyüş parkurunda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ormanın doğal havasın içinize çekerek ciğerlerinize oksijen doldurabilirsiniz. Ormanya mutlaka gezilip görülmesi gereken bir tabiat parkıdır. Aydın çıkışlı kış turlarının da sık sık düzenlediği programlardan biridir.

Aydın Çıkışlı Batı Karadeniz Bolu Kış Turu

Batı Karadeniz turunun içinde yer alan bir diğer bölge de Bolu ‘dur. Bolu özellikle kış mevsiminde bütün güzelliklerin ziyaretçilerine sunmaktadır. Abant Gölü’nün eşsiz manzarası önünde karlı fotoğraflar çekilerek hayatınıza anılar biriktirebilirsiniz. Bolu’da merkezi geziden sonra adından sık sık bahsedilen Yedigöller’e program devam eder.

Büyükgöl, Deringöl, Küçükgöl, Seringöl, İncegöl, Sazligöl, Nazlıgöl’den oluşan Yedigöller Türkiye’nin en meşhur milli parklarından biridir. Bu göllerin çevresinde yürüyüş yaparak, çevresindeki restoranlarda mola verip kar manzarası eşliğinde içeceklerinizi yudumlayarak keyifli saatler geçirebilirsiniz. Aydın çıkışlı kış turları kapsamında bulunan Bolu’da serbest zamanlı geziler yapabilirsiniz. Fazla vaktiniz yoksa 2 gün 1 gece konaklamalı Batı Karadeniz kış turuna katılabilirsiniz.