%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Bembeyaz Güzellik Aydın Çıkışlı Kış Turlarında

Bembeyaz Güzellik Aydın Çıkışlı Kış Turlarında
Bembeyaz Güzellik Aydın Çıkışlı Kış Turlarında

Bembeyaz Güzellik Aydın Çıkışlı Kış Turlarında

Aydın çıkışlı kış turları ile bembeyaz güzelliklere şahit olmak yapılan farklı konseptler sayesinde mümkün olmaktadır. Cıvıl cıvıl geçen yaz sezonundan sonra turlar kış mevsimlerinde de gezi imkanı sunar. Kar manzarası sevenler, sakinliği bedenlerinde hissetmek isteyenler kışın düzenlenen turlara ilgi göstermektedirler. Türkiye’de bembeyaz güzellikleri görmek için mevsimin daha yoğun geçtiği Doğu Anadolu bölgesine tur yapılabilir.

Bembeyaz Güzellik Aydın Çıkışlı Kış Turlarında
Bembeyaz Güzellik Aydın Çıkışlı Kış Turlarında

Doğu’da coğrafi konum gereğince kar seviyesi yüksek olur. Dağları ve kent merkezleri karla kaplı olan şehirlerde birbirinden keyifli aktiviteler düzenlenir. Kar festivallerin bulunduğu dönemlerde konaklamalı olarak kış turlarına çıkabilirsiniz. Üzerinizde biriken negatif yükleri bembeyaz manzaralar sayesinde boşaltabilirsiniz.

 

Aydın Çıkışlı Kış Turları ile Doğu Anadolu’nun Güzellikleri

Aydın çıkışlı kış turları Doğu Anadolu bölgesine düzenlendiğinde konumda yer alan iller arasında Kars, Erzurum, Erzincan, Muş, Bitlis, Van bulunmaktadır. Son yıllarda en sevilen şehirler arasında yer alan Kars’ta, tarihi Kars Kalesini gezebilirsiniz. Çok sayıda askerimizin şehit olduğu Sarıkamış’ı görebilir ve tarihe kattığı önemli anlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kars’ta yer alan donmuş Çıldır Gölü üzerinde keyifli yürüyüşler yapabilirsiniz. Çevresi karla kaplanan Van Gölü, İshak Paşa Sarayı’nı gezerek tarihi bilgiler edinebilirsiniz. Tur acenteleri tarafından sunulan rehber hizmeti ile gezdiğiniz her bölge hakkında detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz. Doğu Anadolu’nun tüm güzelliklerini kış mevsiminde merak edenler Aydın’dan hareket eden turlar ile görebilirler.

 

Aydın Çıkışlı Kış Turları Karlı Yolculuk Doğu Ekspresi

Geçtiğimiz yıllarda başlayan ve günümüzde devam eden Doğu Ekspresi, Aydın’dan hareket eden otobüslerin başlangıç noktasına kadar götürdüğü bu program sevilerek tercih edilmektedir. Tren konaklamalı geçen bu yolculukta tüm süre boyunca bembeyaz örtüye bürünmüş şehirleri görmek mümkündür. Doğu Ekspresi, yataklı, yemekli, pulman ve örtülü kuşet olarak farklı vagonlardan oluşur.

Aydın’da yaşayan ve bu tura katılmak isteyen bireyler tur acentesi ile trenin başlangıç noktasına kadar yolculuk yaparlar. Trende 25 saat süren yolculuk bittiğinde yine tur acentesi ile Aydın’a dönüş sağlanır. Geniş imkan koşulları ile konforlu bir şekilde bu turlar düzenlenir. Trende yolculuk yaparken sıcak içeceğinizden yudumlayabilir, keyifli aktiviteler yapabilirsiniz. Aydın çıkışlı kış turları Doğu ekspresi ile karlı bir yolculuğun keyfini sürebilirsiniz.