%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Sömestre Tatilinde Aydın Çıkışlı Kış Turları

Sömestre Tatilinde Aydın Çıkışlı Kış Turları
Sömestre Tatilinde Aydın Çıkışlı Kış Turları

Sömestre Tatilinde Aydın Çıkışlı Kış Turları

Aydın çıkışlı kış turları, sömestre tatiline giren öğrencilerin okul stresini üzerinden atabilmeleri için düzenlenmektedir. Sömestre için düzenlenen turlarda hem kültürel hem de doğal güzelliklerin görüldüğü programlar yer alıyor. Karın tadını çıkarmak isteyenler için milli parklara ve kayak merkezlerine turlar düzenleniyor. Sömestre tatilinde yalnızca öğrenciler değil öğretmenler de turlar sayesinde gezilerde dinlenme imkanı bulabilmektedir.

Sömestre Tatilinde Aydın Çıkışlı Kış Turları
Sömestre Tatilinde Aydın Çıkışlı Kış Turları

Otel ve konaklama içermeyen turlarda geziler günübirlik yapılarak sabah gidiş akşam dönüş şeklinde gerçekleşiyor. Aileleri ile turlara katılan öğrenciler genellikle konaklamalı imkanlardan yararlanmaktadır. Sömestre için Batı Karadeniz, GAP, Kapadokya, Kartepe, Bolu, Uludağ, Sapanca, bölgeleri için öneri yapılır.

 

Sömestre Tatili İçin Batı Karadeniz Aydın Çıkışlı Kış Turları

Aydın çıkışlı kış turları, yarıyıl tatilinde gezme imkanı bulanların vazgeçilmezlerindendir. Hem kültürel deneyimler hem de eğlenceli vakitler geçirilen turlarda kaliteli otellerde konaklama imkanı bulunur. Sömestre tatillerinde düzenlenen turlar fiyat bakımından daha uygun aralıklarda sunuluyor. Örneğin Batı Karadeniz kış turuna katılanlar sömestre tatilini en iyi şekilde değerlendirirler.

Konaklama yapılacak gün sayısına göre düzenlenen programlarda Batı Karadeniz’de Safranbolu tarihi evlerini görmek ve lezzetlerini tatmak mümkündür. Tokatlı Kanyonu yanında doğa yürüyüşü yapılabilir. Herkes tarafından ilgi gören Cam Terasta aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz. Eğer sömestre tatili için Batı Karadeniz’i seçerseniz geniş içerikleri sayesinde en güzel kış mevsimini geçirebilirsiniz.

 

Aydın Çıkışlı Sömestre Kartepe Kış Turu

Sömestr tatili için tercih edilen Kartepe kış turu yoğun ilgi gören bölgelerden biridir. Kartepe Kayak Merkezinde doğa yürüyüşleri, dağ bisikleti sürüşü, yamaç paraşütü, binicilik ve kayak sporları yapılabilir. Ocak ayının başından Mart ortasına kadar gidildiğinde imkanlardan en iyi şekilde yararlanılır. Kar ve doğa tatili yapmak isteyen yarıyıl tatiline girenler Aydın çıkışlı Kartepe turunu tercih edebilirler.

Yeme ve içme kültürüyle de bilinen Kartepe, kayak merkezinin yanı sıra kent merkezinde muhteşem tatil fırsatları sunar. Her anınızı dolu dolu geçirebileceğiniz bir yerdir. ATV tutkunları kış mevsiminde de yarışlar yapabilirler. Dağ manzaralı otellerde konaklama imkanı ile huzurlu bir tatil yapabilirsiniz. Aydın çıkışlı kış turları en sevilen durakları arasında bulunan Kartepe, her yaş grubuna uygun aktivite ve eğlenceleri ile misafirlerine kapılarını açmaktadır.