%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Konaklamalı Yurt Dışı Turları

Aydın Çıkışlı Konaklamalı Yurt Dışı Turları
Aydın Çıkışlı Konaklamalı Yurt Dışı Turları

Aydın Çıkışlı Konaklamalı Yurt Dışı Turları

Aydın çıkışlı konaklamalı turlar yurt dışında birçok Avrupa ve Balkan ülkelerine gerçekleştirilir. Görmek istediğiniz ülkelerin çoğuna gezi turları düzenlenir. 3 ile 7 gece arasında değişen yurt dışı turlarına katılarak rüya gibi bir tatil geçirebilirsiniz. Gidiş, dönüş, otel, konaklama ve çevre gezilerinin programlandığı bu turlarla kolay bir şekilde yurt dışı tatili yapabileceksiniz. İşinde iyi olan tur acenteleriyle çalışmak hayal ettiğiniz yurt dışı gezilerini yapabilmenizi sağlar.

Aydın Çıkışlı Konaklamalı Yurt Dışı Turları
Aydın Çıkışlı Konaklamalı Yurt Dışı Turları

Aydın Çıkışlı Konaklamalı İtalya Turu

Mesela İtalya turuna katılanlar İtalya, Venedik, Roma, Floransa gibi yerleşim yerlerinin büyüleyici güzellikleri içinde harika bir üç gün geçirebilir. İzmir havalimanında buluşan gezginler uçakla Milano kentine gitmektedir. Otobüsle Sirmione’ye geçilmekte ve gezi başlamaktadır. San Marco Meydanı- San Marco Bazilikası- Dükler Sarayı-Saat Kulesi-Tövbe Köprüsü-Campanille Çan Kulesi görülmesi gereken yerler arasında bulunur.

İtalya’ya gidilince gondol turu yapmadan olmaz. İsteyenler Venedik renkli adalar ve gondol turuna katılabilir. Aydın çıkışlı konaklamalı turlar arasında yer alan İtalya turunda Floransa eyaletinde görülmesi gereken yerler de bulunur. Santa Marie Katedrali-Gitto’nun Çan Kulesi-Senyörler Meydanı- Eski Köprü bunlar arasındadır.

Aydın Çıkışlı Konaklamalı Dubai Turu

Dubai şehri gidilmesi gereken yurt dışı turları arasında bulunur. Dubai’nin büyüleyici güzelliği, muhteşem manzaraları, hayranlıkla izleyeceğiniz mimarisi gördüklerinizden etkilenmenizi sağlar. İzmir ya da İstanbul havaalanından hareket edilerek tura başlayacaksınız. Bu turla Zabeel Sheikh Sarayı-Burj el Arab Oteli-Media City-JBR & Marina Walk- Yat Limanı-Blue Water Adası-Dubai Eye-Palmiye Adası gezileri yapacaksınız. Aydın çıkışlı konaklamalı turlar arasında bulunan Dubai ve Abu Dhabi gezilerinden çok zevk alacaksınız.

Aydın Çıkışlı Konaklamalı Balkan Turu

Balkan ülkelerine her yıl binlerce turist gitmektedir. Yunanistan-Makedonya-Kosova-Arnavutluk-Karadağ-Hırvatistan-Sırbistan-Bosna Hersek-Bulgaristan gezilerinden oluşan balkan turu otobüsle düzenlenir. İzmir’de toplanan gezginler mükemmel bir haftayı balkan ülkelerini gezerek gerçekleştirebilir. Her ülkede bulunan tarihi ve turistik yerler gezilerek unutulmaz günler yaşanır.

Yurt dışı gezilerini Aydın çıkışlı konaklamalı turlar aracılığı ile yapabilirsiniz. Vizesiz ve yeşil pasaportla gidilen birçok ülkede yapacağınız rüya gibi bir tatil sizi beklemektedir. Tur tercihleri, tarihleri, süreleri ve fiyatları gibi ayrıntılara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. En yakın tarih için yerinizi hemen ayırtabilmeniz mümkündür.