%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Kış Turlarına Katılanlar

Aydın Çıkışlı Kış Turlarına Katılanlar
Aydın Çıkışlı Kış Turlarına Katılanlar

Aydın Çıkışlı Kış Turlarına Katılanlar

Aydın çıkışlı kış turları katılım sağlayanları her zaman memnun etmektedir. Yaz aylarında tatile çıkmak oldukça klasiktir aslında. Genelde kış aylarında tatile çıkmak gereksiz gibi gelir ya da alışılmışın dışında bir tatil turu olarak görülür. Ancak Aydın’dan çıkış yapan bu kış turları geleneksel düşünceleri yıkmaktadır. Tamamen ekonomik fiyatlar dahilinde yapılan bu turlara herkes katılım sağlayabilir. Herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. 0-3 yaş grubu katılımcıların konforlu araçlarda kucakta gitmesine izin verilmektedir. Tüm avantajları göz önüne alındığında bu turlara katılım sağlayanların son derece memnun feedbackler verdiği de aşikârdır.

Aydın Çıkışlı Kış Turlarına Katılanlar
Aydın Çıkışlı Kış Turlarına Katılanlar

Aydın Çıkışlı Kış Turu Özellikleri

Aydın çıkışlı kış turları gidilecek yere göre farklılık gösterebilmektedir. Gidilecek olan yerler hakkında katılımcılara detaylı bilgilendirmeler yapılmaktadır. Konaklama olup olmadığına dair bilgi verilmektedir. Yemek ve kahvaltı dahil olup olmadığı hakkında bilgi verilmektedir. Uçakla ya da otobüsle ulaşım ağı ve araçları tercih edilmektedir. Gezilecek olan yerlerin sırası, planı ve programı da detaylı bir şekilde iletilmektedir.

Kalkış yerleri önceden belirlenmektedir. Kalkış yeri, rota, kalkış saati hakkında da tur severler bir süre önceden bilgilendirilir ve vakitlice yola çıkılır. Konaklamalı ve uzun vadeli olan turlarda çok daha erken saatlerde yola çıkılır ve yol üzerinde uğranması gereken yerlere de uğranarak tur daha kapsamlı hale getirilir. Birden fazla gün sürecek olan turların birinci gününden itibaren her gün nereye gidileceği konusunda da plan ve programlar önceden yapılır.

 

Aydın Çıkışlı Kış Turu Fiyatları

Oldukça ekonomik şekilde belirlenen Aydın çıkışlı kış turları fiyatları herkesin bütçesine uyum sağlayacak düzeydedir. Fiyata dahil olan birçok alternatif mevcuttur. Turizm güvencesi, profesyonel rehberlik ücreti, lüks araçlar ile ulaşım, araç içi ikramlar, gidiş dönüş, konaklamalı turlarda konaklama ücreti, zorunlu seyahat sigortası, program dahilinde yer alan tüm ücretli girişe sahip alanların gezileri, otopark, otoban ve köprü ücretleri fiyatlara dahildir. Ancak fiyata dahil olmayan hizmetler arasında ise özel harcamalar, verilen yemekler dışında alınan yiyecek ve içecekler, ören yerlerine giriş ücretleri, son gün kahvaltı ve yemekleri bazı turlarda ekstralara girmektedir.