%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Kış Turları ve Programları

Aydın Çıkışlı Kış Turları ve Programları
Aydın Çıkışlı Kış Turları ve Programları

Aydın Çıkışlı Kış Turları ve Programları

Aydın çıkışlı kış turları günübirlik ve konaklamalı şekilde düzenlenmeye hızla devam etmektedir. Yediden yetmişe tüm yaş grubu katılımcıların kabul aldığı bu turlar sayesinde kış sezonundaki sömestr tatilleri en iyi şekilde değerlenmektedir. Tüm dönemlerde katılım sağlanabileceği gibi yalnızca yaz ya da yalnızca kış aylarında da katılım sağlanabilmektedir. Farklı şehirlere doğru hazırlanan ve yola koyulan turlar sayesinde sizler de muhteşem yerleri keşfedebilir, çeşitli kış tatillerinden faydalanabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Kış Turları ve Programları
Aydın Çıkışlı Kış Turları ve Programları

İster lüks otellerin yer aldığı konaklamalı turları tercih edebilir ister yakın çevrede bulunan ve günübirlik gezilecek olan turlar seçiminde bulunabilirsiniz. Her biri farklı keyfi içerisinde barındıran bu turlar sayesinde tüm dönemin yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

 

Aydın Çıkışlı Diyarbakır Mardin Gurme Turu

Aydın çıkışlı kış turları içerisinde yer alan türlerden biri de Diyarbakır Mardin gurme turudur. Tüm yemekler dahil konaklamalı bir tur olan bu gurme turunda gezilecek olan yerler arasında sırasıyla Diyarbakır, Mardin, Midyat ve Hasankeyf yer almaktadır. Diyarbakır’a varıldığında Ulu Camii, Cahit Sıtkı Tarancı Evi, Dicle On Gözlü Köprü, Hasankeyf şeklinde tur devam edecektir. Mardin’e varıldığında Mor Gabriel Manastırı, Midyat Konuk Evi, Mardin Ulu Camii, Kasımiye Medresesi ve Eski Ptt Binası şeklinde tur devam edecektir.

Mardin ve Diyarbakır mutlaka gezilip görülmesi gereken şehirlerarasında yer almaktadır. Yaz kış fark etmeksizin gezilmeye uygundur. Kış aylarında beyaza bürünen bu şehirlerde muhteşem doğal ve tarihi görüntüler ortaya çıkmaktadır.

 

Aydın Çıkışlı Kuladokya Turu

Sandviç kahvaltı dahil şekilde başlayan Kuladokya turu en çok tercih edilen günübirlik Aydın çıkışlı kış turları arasında yer almaktadır. Gezilecek yerleri sırasıyla Taşyaran Vadisi, Ulubey Kanyonu, Kuladokya ve Kula Evleri’dir. Ulaşım otobüsle sağlanmaktadır. Taşyaran Vadisi farkı ile muhteşem bir Kuladokya gezisi sizleri bekliyor olacaktır. Kahvaltı sandviç ve meyve suyu ikramıyla yapılmaktadır. Serbest zaman ise öğle yemeği molasıyla başlamaktadır. Fiyata dahil olan hizmetler arasında ise turizm güvencesi, profesyonel rehberlik ücreti, lüks araçlar ile ulaşım, araç içi su ikramı, otopark ve otoban, köprü geçiş ücretleri, milli park giriş ücretleri ve seyahat sigortası yer almaktadır.