%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Kış Turları ile Kar Keyfi

Aydın Çıkışlı Kış Turları ile Kar Keyfi
Aydın Çıkışlı Kış Turları ile Kar Keyfi

Aydın Çıkışlı Kış Turları ile Kar Keyfi

Aydın çıkışlı kış turları, gezi turlarına katılmayı seven bireylerin kış mevsiminde sıklıkla tercih ettiği programlar arasındadır. Aydın’da kar yağmadığı zamanlarda farklı şehirlere giden turlara katılarak karın tadı çıkarılabilir. Çocukların ve gençlerin daha çok sevdiği kar yağışı bu turların en çok aileler ve arkadaş grupları tarafından tercih edilmesini sağlar. Kar keyfini bıkana kadar çıkarabilmek için kar seviyesinin yüksek olduğu yerler seçilir.

Aydın Çıkışlı Kış Turları ile Kar Keyfi
Aydın Çıkışlı Kış Turları ile Kar Keyfi

Bursa Uludağ, Kocaeli Kartepe, Manisa Masalpark, Nikfer Kayak Merkezi, Batı Karadeniz ve Bolu Yedigöller turu en sık tercih edilen bölgeler arasında yer alır. Coğrafi konumdan dolayı kışın bu bölgelerde daha yoğun kar yağışı vardır. Aralık, Ocak ve Şubat aylarında kar keyfini sürmek isteyenler bu bölgeler arasında seçim yapabilirler. Kış sporlarında deneyim yapmak, teleferik ile kar manzarası izlemek, karda sucuk ekmek yemek ve kartopu oynamak için en güzel imkanlar arasındadır.

 

Aydın Çıkışlı Kış Turları İmkanları

Aydın çıkışlı kış turları arasında çok sayıda imkan yer alır. Çocuklu ailelere özel araç seçenekleri, konaklama alanları, otobüs içi ikramlıklar, rehberlik hizmetleri, seyahat sağlık sigortası bulunur. Kahvaltı ve akşam yemekleri de firmalara göre değişir. Aydın’dan hareket edilen yeni model araçlar ile konforlu ulaşım sağlanır.

Turların gezginlere sunduğu imkanlar sayesinde kar tatilleri muhteşem sürece dönüşür. Günübirlik kış turlarında sabah erken saatlerde yola çıkılarak dönüş için akşam saatleri uygun olmaktadır. Belirlenen konumdan hareket eden araçlar ile kısa sürede ulaşım sağlanır.

 

Aydın Çıkışlı Kış Turları Karın Tadına Varılacak Yerler

Kışın karın keyfinin en güzel sürüleceği yerlerden biri olan Bolu’da Gölcük bölgesi büyük ilgi görmektedir. Kar yağışı olduğu dönemlerde bembeyaz bir yere dönüşen Gölcük’te eşsiz fotoğraflar çekilebilir. Bolu’dan sonra gelen Bursa-Uludağ kar seviyesinin yüksek olduğu yerdir.

Kayak merkezlerinin bulunduğu Bursa’da hem büyükler hem de küçük yaş grupları için güzel aktiviteler bulunur. Konaklamalı gidildiği takdirde Bursa’nın muhteşem otellerinde kalınabilir. Sabah kahvaltısı yaptıktan sonra serbest zamanlı olarak Uludağ’da kar keyfi yapılabilir. Karın üstünde ateş yakmak, mangal yapmak, sıcak içecekler yudumlamak en sevilen aktivitelerdendir. Aydın çıkışlı kış turları arasında çok sayıda konum bulunur. Yerinizi ayırmak için firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.