%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Kış Turları İle Gezme Zamanı

Aydın Çıkışlı Kış Turları İle Gezme Zamanı
Aydın Çıkışlı Kış Turları İle Gezme Zamanı

Aydın Çıkışlı Kış Turları İle Gezme Zamanı

Aydın çıkışlı kış turları kendi imkanları ile gezme fırsatı olmayan bireyler için imkan sunmaktadır. Kışın gezmeyi sevenler zamanı ertelemeden tur programları ile istedikleri yeri görme şansını yakalayabilmektedir. Kış mevsiminde yurt içi 7 bölgeye de geziler düzenlenmektedir. Gezginciler programlar arasından kendilerine uygun olanı tercih ederek katılabilirler.

Aydın Çıkışlı Kış Turları İle Gezme Zamanı
Aydın Çıkışlı Kış Turları İle Gezme Zamanı

Kış mevsiminde aksiyonlu vakit geçirmek isteyenler kayak merkezlerine, sakin ve huzurlu geçirmek isteyenler Karadeniz turuna, tedavi ve tatili bir arada isteyenler ise termal otellere düzenlenen programlara katılabilirler. Tek başınıza ya da sevdiklerinizle gezme zamanını ertelemeden uygun fiyata katılım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Kış Turları Ödemiş Turu

Aydın çıkışlı kış turları arasında yer alan Ödemiş turunda gezilecek birçok bölge vardır. Birgi, Bedia Akartürk Evi, Gölcük Gölü, Çakıroğlu Konağı turun gezilecek yerlerindendir. Bedia Akartürk Evi; sanat müzesi olarak bilinen yerde antika değerli eşyaları yakından görebilirsiniz. Birgi Köyü Ödemiş ilçesinde yer alan tarihi bir köydür. Güzel mimariye sahip sokakları ve evlerini gezebilir, dizi film çekilen yerleri görebilirsiniz.

Çakıroğlu Konağı, Birgi’de yer alan Osmanlı Dönemine ait önemli bir yapıdır. Ahşap işçiliğinin ön planda yer aldığı bu konak tam anlamıyla Türklere ait olduğunu göstermektedir. 1700’lü yıllarda Çakıroğlu Mehmet Bey tarafından yaptırıldığı için adı buradan gelmektedir. Üç katlı olan Çakıroğlu Konağı’nı gezerken kendinizi geçmiş yıllarda gibi hissedebilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Kış Turları İle Yalova Termal Otelleri

Otel tatili yaparken şifalı sulardan yararlanmak isteyen bireyler için Aydın çıkışlı Yalova Termal Otellerine turlar düzenlenmektedir. Özellikle kış mevsiminde sıcak tatil yapmak isteyenler sık sık tercih ettikleri programdır. Yalova Termal Otelinde konaklamalı huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Odalarda kişiye özel bulunan havuzlarda vücudunuzu şifalı sular ile dinlendirebilirsiniz.

Romatizma, kireçleme, fıtık, mide rahatsızlıkları, cilt rahatsızlıkları yaşayan bireyler termal sularda rahatlama imkanı bulabilirler. Aydın çıkışlı kış turları termal tatil için erken rezervasyon ile uygun fiyata yerinizi ayırtabilirsiniz. Yeraltı kaynaklarından gelen termal sular vücudun dayanabileceği sıcaklıktadır. Havuz ve su parkının da yer aldığı otelde eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Şifalı suların ardından şehir merkezinin turistik yerlerini de gezebilirsiniz.