%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Kış Turları İle Aksiyon Dolu Saatler

Aydın Çıkışlı Kış Turları İle Aksiyon Dolu Saatler
Aydın Çıkışlı Kış Turları İle Aksiyon Dolu Saatler

Aydın Çıkışlı Kış Turları İle Aksiyon Dolu Saatler

Aydın çıkışlı kış turları yeni sezon için birbirinden güzel programlarda yer almaktadır. Kış mevsiminde farklı aktivitelere imza atmak, yeni deneyimler yaşamak, sakin ve sessiz kış tatili yapmak isteyenler için çeşitli bölgelere turlar düzenlenmektedir. Aksiyon dolu saatler geçirmek isteyenlerin tercihleri genellikle kayak merkezlerinden yana olmaktadır.

Aydın Çıkışlı Kış Turları İle Aksiyon Dolu Saatler
Aydın Çıkışlı Kış Turları İle Aksiyon Dolu Saatler

Kayak merkezleri kayak tutkunlarının, kış sporları ile yakından ilgilenenlerin düzenli olarak gitmek istedikleri alanlardır. Türkiye’de kış mevsiminde yerli ve yabancı çok sayıda turist barındıran ünlü kayak merkezleri bulunmaktadır. Erciyes, Sarıkamış, Palandöken, Uludağ, Ilgaz, Davran, Nikfer, Kartepe kış turizmine önemli katkıda bulunan kayak merkezleridir. Her dakika aksiyon dolu geçen bu merkezlere düzenli turlar yapılmaktadır.

Aydın Çıkışlı Kış Turları Ilgaz Kayak Merkezi

Aydın çıkışlı kış turları doğa tatili severler için en güzel imkanlardan biridir. Batı Karadeniz’in Çankırı ilinde yer alan Ilgaz Dağı, kayak merkezi ile bilinen en popüler alanlardan biridir. Kış mevsiminde şehrin bunaltıcı atmosferinden kurtulmak isteyenlerin severek tercih ettiği bölgedir.

Yemyeşil doğa ile iç içe vakit geçirmeyi sevenler için Ilgaz Kayak merkezi özel olarak tasarlanmıştır. Merkezde 5 adet farklı zorluk derecelerine ait kayak pisti yer alır. Kayak eğitimi aldıktan sonra dilediğiniz pistte kayak yapmanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Teleski ve telesiyejler çocuklar ve yetişkinler uyumludur. Benzersiz bir tatil keyfi yaşamak istiyorsanız düzenlenen Ilgaz Kayak Merkezi turuna Katılabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Kış Turları Gölcük Gölü Güzellikleri

Gölcük Gölü Bolu’nun ormanlarla kaplı güzelliklerinden biridir. Ormanda doğa yürüyüşünün ardından varılan Gölcük Gölü’nde doğanın keyfi çıkarılabilir. Geniş göl çevresinde yürüyüş yapılırken tek başına duran evin önünde fotoğraflar çekilebilir. Tabiat parkı olarak da bilinen bu alan koruma altına alınan bölgeler arasındadır.

Kış mevsiminde diz boyu kar ile karşılaşabileceğiniz Gölcük Gölü, bungalov evler, kafeteryalar, lokantalar ile çevrilidir. Olta balıkçılığı deneyimini yaşayabilir, bisiklet turu yapabilir, seyir teraslarında manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Aydın çıkışlı kış turları içinde bulunan Gölcük Gölü turuna günübirlik katılma imkanı bulabilirsiniz. En uygun fiyat seçeneklerinde sunulan tur gezileri ile bütçe aşımı yaşamadan ülkemizin güzelliklerini görme şansına sahip olabilirsiniz.