%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Kış Turları Büyüleyici Kapadokya Gezisi

Aydın Çıkışlı Kış Turları Büyüleyici Kapadokya Gezisi
Aydın Çıkışlı Kış Turları Büyüleyici Kapadokya Gezisi

Aydın Çıkışlı Kış Turları Büyüleyici Kapadokya Gezisi

Aydın çıkışlı kış turları yılın belirli tarihlerinde önceden planlanan bölgelere yapılmaktadır. Her yıl düzenli olarak yapılan tur gezileri sayesinde binlerce insan tarihi ve doğal güzellikleri görme imkanı yakalamaktadır. Kapadokya turu lüks otel konaklaması ile yapılmaktadır. Kapadokya’da Göreme, Avanos, Ürgüp, Uçhisar, Ihlara Vadisi, Yeraltı Şehri gezilecek yerler arasında bulunmaktadır.

Aydın Çıkışlı Kış Turları Büyüleyici Kapadokya Gezisi
Aydın Çıkışlı Kış Turları Büyüleyici Kapadokya Gezisi

Kahvaltı ve akşam yemeğinin dahil olduğu büyüleyici Kapadokya turunda balon seyir turuna da ücretsiz katılabilirsiniz. Uçan balon manzaralı fotoğraflar çekilebilirsiniz. Ürgüp’te bulunan Peri Bacalarını yakından görerek inceleyebilirsiniz. Çanak-Çömlek atölyesinde unutamayacağınız el becerisi deneyimlerini yaşayabilirsiniz. Büyüleyici Kapadokya turunda 1 gece konaklama ile çok sayıda yer gezebilirsiniz. Tur rehberi eşliğinde merak ettiğiniz tüm tarihsel olayları öğrenebilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Kış Turları Uludağ Kayak Merkezi

Aydın çıkışlı kış turları kış sezonu boyunca macera dolu olan Uludağ Kayak Merkezi’ne programlar düzenlemektedir. Bursa’nın Fatintepe ve Kuşaklıkaya dağları arasında yer alan Uludağ, Milli Parkı da dahil olmak üzere geniş alana sahiptir. Şehir merkezinde ortalama yarım saatlik mesafede olan Uludağ’a teleferikle çıkma imkanı bulunmaktadır.

12 ay boyunca yerli ve yabancı ziyaretçi barındıran Uludağ Kayak Merkezi, kış sporları için en gözde alandır. Düzenli olarak yapılan müzik festivallerine tur gezisinde denk geldiğinizde eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Gün boyu sınır kesmeden devam eden tüm hizmetlerden tur sayesinde ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Bursa Uludağ Kayak Merkezi turu ile huzurlu kış tatili geçirebilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Kış Turları Kartepe Kayak Merkezi

Kayak tutkunlarının ve kar aşıklarının severek katıldığı bir diğer program ise Kartepe Kayak Merkezi turudur. Türkiye’nin en yeni ve gelişmiş kayak merkezlerinden olan Kartepe, adeta düşler ülkesin yansıtmaktadır. Kayak standartları içinde kayak keyfinin tadına varabilirsiniz.

Aydın çıkışlı kış turları Kartepe gezisinin ardından Sapanca Gölü’nün güzelliği karşısında yürüyüş yapabilir, orman gezisine katılabilirsiniz. Doğa ile iç içe vakit geçirmeyi sevenler için en güzel tur programlarından biridir. Aydın’da yaşıyor ve yoğun çalışma hayatına sahipseniz kış tatiliniz için hafta sonlarını kendinize ayırabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile sevdiklerinizle heyecanlı dakikalar geçirebilirsiniz.