%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Sevenlerini Bekliyor

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Sevenlerini Bekliyor
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Sevenlerini Bekliyor

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Sevenlerini Bekliyor

Aydın çıkışlı Karadeniz turları mevsim ve zaman fark etmeksizin sevdiklerini beklemektedir. Yeni evlenen çiftler, çocuklu aileler, arkadaşlar, ya da kişilerin tek başına katılabileceği program çeşitleri vardır. Yeni evlenen çiftler balayı tatili yerine Karadeniz turlarını tercih edebilmektedirler. Yeni hayatlarına yemyeşil doğanın güzelliklerini barındırdığı Karadeniz bölgesinde başlayabilirler.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Sevenlerini Bekliyor
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Sevenlerini Bekliyor

İnsanların düşlerini süsleyen Karadeniz, hayatta bir kere de olsa gezilip görülmesi gereken bir yerdir. Bu nedenle turlar düzenli olarak Karadeniz bölgesine programlar ayarlamaktadır. Genellikle yağışlı bir atmosferi olan bölgede eşsiz deneyimler yaşayabilirsiniz. Orman manzaralı otellerde sevdiğinizle huzur dolu saatler geçirebilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Yaylaları Turu

Aydın çıkışlı Karadeniz turları kapsamında yapılan yaylalar turu, en sevilen programlar arasında yer almaktadır. Doğu veya Batı Karadeniz’de yer alan yaylalarda günün en güzel saatlerinde vakit geçirme imkanı sunulur. Gün doğumu ve batımını izleyebileceğiniz, zirveye kurulan salıncaklara binebileceğiniz ve bulutların üzerinde hissedeceğiniz yaylalar turuna zevkle katılabilirsiniz. Zaman kısıtlaması yaşamadan yaylada keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Doğu Karadeniz yaylaları arasında bulunan Gito, Sal, Samistal ve Pokut Yaylaları muazzam manzaraya sahiptir. Nefes kesen manzara kenarında piknik yapabilir, akşam saatlerinde ateş yakıp türküler eşliğinde zaman geçirebilirsiniz. Yaylalardan sonra göllere doğru yürüyüşe çıkabilirsiniz. Tur ile toplu şekilde yapılan bu gezilerde sürpriz ikramlıklar ile karşılaşabilirsiniz. Karadeniz yöresine hakim lezzetleri tatmadan dönmemelisiniz.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları ile Tarihi Mekanlar

Karadeniz bölgesinde yer alan tarihi mekanlar oldukça fazla sayıdadır. Geçmiş yıllardan günümüze kadar bozulmadan gelebilen yerler herkesin mutlaka görmesi gereken yerlerdir. Bandırma Vapuru, Zilkale, Trabzon Ayasofya Cami, Amasra Kemere Köprüsü, Giresun Kalesi, Tirebolu Kalesi, Sümela Manastırı, Anıtlar ve bunun gibi çok sayıdadır. Konaklamalı gidilen turlar ile tarihi mekanların birçoğunu görme imkanı sunulur.

Aydın çıkışlı Karadeniz turları ile tarihi mekan gezileri geçmiş yıllara ilgi duyan bireylerin en sevdiği programlardandır. Bu yerlerde anı fotoğrafları çekilebilir, geçmiş yıllarda yaşamış olan uygarlıkların izlerine rastlayabilirsiniz. Her tarihi yerin kendine özgü atmosferi bulunur. Sizler de gezerken birbirinden farklı duygulara bürünebilirsiniz. Giriş ücreti bulunan yerlerde tur hizmeti kapsamına girdiği için ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.