%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Ordu Turu

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Ordu Turu
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Ordu Turu

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Ordu Turu

Aydın çıkışlı Karadeniz turları birden fazla şehir ve yer üzerinde düzenlenebilmektedir. Ordu turu manzara izlemeyi sevenlerin katılmaktan en çok hoşlandığı programlardan biridir. Ordu’da dolu dolu vakit geçirme fırsatını koltuklar dolmadan yakalayabilirsiniz. Gezilip görülecek olağanüstü yerleri ile hayranlık duyacaksınız.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Ordu Turu
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Ordu Turu

Ordu’da bulunan teleferik ile Boztepe’ye çıkarken tüm şehri tepeden izleyebilirsiniz. Karadeniz’in büyüleyici mavisine kapılıp teleferikten inmek istemeyebilirsiniz. Boztepe hediyelik eşyaları ve yöresel ürünleri ile meşhur bir ilçedir. Boztepe dönüşünde Ters Ev, Yason Burnu Kilisesi, Yason Burnu Feneri gezerek güzel bir gün geçirebilirsiniz. Kilisenin içini gezerken kendinizi farklı hisler içinde bulabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Bolu’nun Doğal Güzellikleri

Aydın çıkışlı Karadeniz turları arasında bulunan Bolu turu en sık düzenlenen programlardan biridir. Bolu’nun incisi olan Yedigöller uğranmadan geçilmeyen bir bölgedir. Doğal güzelliklere yakından şahit olmak isteyenler, tabiatın doğallığı ile iç içe vakit geçirmek isteyenler Bolu turunu tercih edebilirler. Bolu’nun birbirinden güzel birçok alanına adım atabilirsiniz.

Abant Gölü, tektonik çöküntüler sonucu oluşmuş olan doğal bir göldür. Hem yerli hem de yabancı çok sayıda turistin dikkatini çekmeyi başaran Abant Gölü, çevresinde çeşitli aktivitelerin yapılmasına olanak sağlar. Adeta masalları anımsatan bu göl dizi ve film çekimlerinde de yer almıştır. Günübirlik turlarda gezmeye uygun olan Bolu, Karadeniz’in en batısında yer alan iller arasındadır.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları İle Eğlenceli 2 Gün

Karadeniz’de eğlenceli iki gün geçirebilmeniz için güzel yerlere geziler düzenlenmektedir. Belirlenen tarih aralıklarında herhangi bir işiniz yoksa sizler de huzura ermek adına katılabilirsiniz. Eğlenip pozitif duygular yükleneceğiniz Karadeniz turunda hayatınızda hiç yapmadığınız aktiviteleri yapabilirsiniz. Karadeniz yaylalarında özgür hissedebilir, ziyaretçilere açık aksiyon parklarında eğlenebilirsiniz.

Aydın çıkışlı Karadeniz turları 2 gün programında 1 gece konaklama imkanı bulunur. Gezilecek şehrin merkezinde yer alan lüks otellerde konaklama ücreti tur fiyatına dahildir. Bu sayede ekstra ücret ödemeden deniz manzaralı otellerde huzurlu bir gece geçirebilirsiniz. Aileniz ile birlikte keyifli iki gün geçirmek en doğal haklarınızdan biridir. Çok bunalmış ve sıkılmış hissediyorsanız hayatınıza değişiklik katabilirsiniz.