%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları İle Kar Keyfi

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları İle Kar Keyfi
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları İle Kar Keyfi

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları İle Kar Keyfi

Aydın çıkışlı Karadeniz turları göz alıcı güzelliğe sahip olan Karadeniz bölgesini kapsamaktadır. Planlanan lokasyonlara göre gezilecek alanlar değişiklik göstermektedir. Kar yağışını Karadeniz’in yaylarında görmek isteyenler, Karadeniz’in zirvelerinde kayak aktivitesini deneyimlemek isteyenler kış mevsiminde turlara katılabilirler. Ordu’da yer alan Çambaşı Kayak Merkezi, kayak severler için düzenlenen turların içinde yer almaktadır.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları İle Kar Keyfi
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları İle Kar Keyfi

Çambaşı Kayak Merkezi dört mevsim boyunca yerli ve yabancı çok sayıda turiste kapılarını açmaktadır. İleri, orta ve acemilik derecine sahip çok sayıda kayak pisti mevcuttur. Kar motoru, snow tube, zipline, kızaklar ile çeşitli aktiviteler yer almaktadır. Telesiyej ile kayak pistine çıkarak deniz manzaralı aktiviteler yapabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Safranbolu

Aydın çıkışlı Karadeniz turları arasında yer alan Safranbolu turu, tarihi gezi yapmayı sevenlerin en sevdiği turlardandır. Safranbolu turunda Hükümet Konağı, Saat Kulesi, Hıdırlık Tepesi, Güneş Saati, Cinci Han ve Hamamı, Tarihi Çarşılar ile gezi devam etmektedir. Safranbolu güzel evleri ve konakları ile herkesin gezip görmesi gereken yerlerdendir.

Hıdırlık Tepesi Safranbolu’nun en önemli tarihi yerlerindendir. Kurtuluş Savaşı döneminde yer alan kahramanlardan olan Dr. Ali Yaver’in anıt mezarı bulunmaktadır. Tarihe ilgi duyanların hayranlık duyacağı bir tepedir. Safranbolu turunda burada bulunan türbeler ziyaret edilebilir ve tarihi sokaklara ait manzara izlenebilir. Gezgincilerin stresten uzaklaştıran Safranbolu turu huzuru yakalamayı sağlar.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları İle Keşif Zamanı

Yemyeşil doğalarda keşif yapmayı sevenler, tarihi mekanları inceleyip araştırmalar yapmak isteyenler Karadeniz turları ile bu fırsatı yakalayabilirler. Karadeniz yaylalarına düzenlenen turlarda farklı bitki çeşitlerini inceleyebilir, manzara eşliğinde olağanüstü doğayı gözlemleyebilirsiniz. Genellikle sonbaharın başı yazın ortasında düzenlenen gezilerde hava şartları daha konforlu süreç sunar.

Doğu ve Batı Karadeniz bölgesi ayrı ayrı güzellikleri ile ülkemizin en sevilen bölgelerindendir. Bulutların üzerinden sisli manzaralara şahit olmak, en zorlu tarihi yapıları gezmek, aksiyon dolu aktivitelere katılmak Karadeniz turunun en güzel imkanlarındandır. Aydın çıkışlı Karadeniz turları gezgincilere özel zaman geçirebilmeleri için de fırsat sunmaktadır. Sizler de bölgenin meşhur lezzetlerini tatmak ve doğasında keşif yapmak isterseniz tur firmamızdan yerinizi ayırtabilirsiniz.