%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları ile Doğayı Kucaklayın

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları ile Doğayı Kucaklayın
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları ile Doğayı Kucaklayın

 

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları ile Doğayı Kucaklayın

Aydın çıkışlı Karadeniz turları ile Karadeniz’in en güzel yerlerini keşfedebilirsiniz. Karadeniz bölgesi güzellikleri ile bilinen ve pek çok insanın gidip görmek için can attığı bir yerdir. Tarihi yapılarının yanı sıra doğal güzellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Karadeniz çok büyük ve geniş bir alana sahip olduğu için bölgeye düzenlenen turlar genellikle konaklamalı olarak gerçekleştirilmekte ve birden fazla şehir gezilmektedir.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları ile Doğayı Kucaklayın
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları ile Doğayı Kucaklayın

Muhteşem yeşilliğe sahip yaylaları ile tanınan Karadeniz’de aileniz ile beraber yaz ve kış aylarında süper ötesi bir tatil yapabilirsiniz. Bayram tatilleri ya da yıllık izinlerinizde doğa ile iç içe olmak istiyorsanız Karadeniz turlarına çok uygun fiyatlara katılabilirsiniz.

 

Aydın Çıkışlı Elit Karadeniz Turu

Karadeniz boyunca denizin güzelliği ve hırçın dalgalarını seyrederek bölgenin en güzel ve tarihini yerlerini gezebilirsiniz. Samsun, Ordu, Giresun ve Batum istikametinde gerçekleştirilen turda ünlü Ayder yaylası, Sultan Murat yaylası gibi yaylaların yanı sıra Fırtına vadisi, Sümela Manastırı ve daha birçok tarihi mekan ve mezarlıklar ziyaretinde bulunabilirsiniz.

Karadeniz’in her bölgesine zaman zaman düzenlenen Aydın çıkışlı Karadeniz turları ile Gürcistan ziyareti yapmanızda mümkündür. Vizesiz seyahat edildiğinden dolayı tur ile rahatlıkla Batum’un keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca hepimizin kahvaltı sofralarını süsleyen çayın anavatanı olan Karadeniz’de çay fabrikasını da gezme fırsatını yakalayacaksınız. Aynı zamanda çeşitli anıtlar ve müzeleri gezerek kültürünüzü geliştirebilirsiniz.

 

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Fiyatları

Karadeniz çıkışlı turların hareket noktaları Aydın, Nazilli, İzmir ya da Denizli olabilmektedir. Ege’nin muhteşem güzelliklerinden ziyade başka yerleri keşfetmek ve doğanın güzelliklerini görmek isteyenler Karadeniz turlarını tercih etmelidirler. Ulaşım, konaklama ve yemek fiyata dahil olan hizmetlere ek olarak ekstra ücret ödeyerek denizin de tadını çıkarabilirsiniz.

Aydın çıkışlı Karadeniz turları ile Karadeniz’in her güzelliğini keşfedebilirsiniz. Yaylalar, şelaleler, tarihi manastır ve Şerife Bacı anıtı gibi tarihi anıtlar, köprüler gibi pek çok yeri gezebilirsiniz. Ayrıca muhteşem tekne turlarına da katılabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlara düzenlenen Karadeniz turları büyük küçük herkesin en çok sevdiği ve ziyaret etmeyi çok istediği bir bölgedir.