%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Hareket Noktaları

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Hareket Noktaları
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Hareket Noktaları

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Hareket Noktaları

Aydın çıkışlı Karadeniz turları sadece Aydın ilimizden değil Nazilli, Denizli, İzmir illerinde de tur gezginlerini toplamaktadır. Aynı tur için yakın bölgelerde bulunan kişiler buluşmakta ve Karadeniz bölgesine seyahat planı başlamaktadır. Bölgede gezilip görülmesi gereken birçok yer bulunur. Heyecanlı ve istekli olan gezginler kalkış yerlerine geldiklerine bir haftalık bir maceraya da merhaba demektedir.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Hareket Noktaları
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Hareket Noktaları

Karadeniz illerine otobüsle ulaşacaksınız. Son model, konforlu ve lüks otobüslerle keyifli bir yolculuk yapacaksınız. Araç içi ikramlıklarla birlikte gece boyunca yolculuk yaparak dinlenmiş olarak bölgeye ulaştığınızda otelinize yerleşim yapabilir ve ardından çevre gezileri planı için hemen harekete geçebilirsiniz. Her gün yapılacak olanlar size bildirilecektir. Gezi planıyla birlikte serbest zamanlarınızda çevreyi gezmek için çok vaktiniz olacak.

 

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları İçinde Neler Var?

Aydın çıkışlı Karadeniz turları içinde birçok güzelliğin olduğunu size söyleyebiliriz. Abant Gölü manzarasının mükemmel güzellikleri bakarak çayınızı yudumlayabilir ve ardından göl kenarında gezinti yapabilirsiniz. Safranbolu evlerini gezebilir Safranbolu sokaklarında gezinti yapabilirsiniz. Cam teras, Hıdırlık Tepesi, Cinci Han gezilerinden sonra Kastamonu ilindeki güzellikleri görmek için sabırsızlanmaya başlayabilirsiniz.

Tarihi yerleri görmek isteyenler anıt, heykel, külliye, cami, medrese, manastır, müze gezi planlarını gerçekleştirebilir. Uzungöl’de serbest zaman geçirenler gölün mükemmel güzelliklerini de keşfedebilir. Yörede bulunan vadiler, şelaleler, mükemmel bitki örtüleri ve çeşit çeşit ağaçlar sizleri büyüleyecek güzelliklere sahiptir.

 

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları İçinde Yerinizi Alın

Birçok kişi gezi turlarına katılarak güzel zamanlar geçirmek istemektedir. Aydın ilimizden hareket eden turlar arasında bulunan Karadeniz gezi programları sıklıkla düzenlenir. Sizler de Nisan ayından başlayarak Eylül ayına kadar olan bu turlarda yerinizi ayırtmak için acele etmelisiniz. İsterseniz arkadaşlarınızla isterseniz de ailenizle birlikte unutulmaz anlar için tatil planı yapmaya başlayabilirsiniz.

Aydın çıkışlı Karadeniz turları küçük büyük herkesin tercihleri arasında bulunur. Bu turlara katılanlar daha sonra da yeniden deneyimlemek istemektedir. Tur programı içinde kişilerin hoşuna gidecek olan birçok detay düşünülmüştür. Gezilmesi gereken yerler listelenmiştir. Profesyonel rehberlik hizmeti alarak da yörenin tarihiyle ilgili kesin bilgilere ulaşabilmeniz mümkündür.