%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Ekonomik Bütçeli

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Ekonomik Bütçeli
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Ekonomik Bütçeli

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Ekonomik Bütçeli

Aydın çıkışlı Karadeniz turları yeni sezonda ekonomik bütçe dahilinde sizler için düzenlenmektedir. Büyüleyici ambiyansa sahip olan Karadeniz illerini gezme imkanını bütçe aşımı yaşamadan bulabilirsiniz. Tur firmaları tarafından düzenlenen programlar kişisel imkanlarla gitmeye oranla daha uygundur. Tur sayesinde Karadeniz’in birden fazla ilini görme ve en lüks otellerinde konaklama avantajından yararlanabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Ekonomik Bütçeli
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Ekonomik Bütçeli

Tertemiz havası, olağanüstü doğası ve gezilecek onlarca sahası ile her mevsim ziyaretçilere açık bir bölgedir. Maceraya açık olan bireyler gezilen bölgelerde yer alan aksiyonlu aktiviteleri deneyim şansı yakalayabilirler. Karadeniz’e özgü bir macera olarak bilinen zipline Fırtına Deresi üzerinde yapabilirsiniz. Tur fiyatı içinde bulunan geniş imkanlara ekonomik bütçe sayesinde sahip olabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Sinop Turu

Aydın çıkışlı Karadeniz turları rotasında bulunan Sinop turu, günübirlik ve konaklamalı olarak düzenlenmektedir. Sinop’ta tarihi ve doğal güzelliklerin birçoğuna şahit olabilirsiniz. Erfelek Tatlıca Şelalelerinde doğanın tadı çıkarılırken atıştırmalıklar alınabilir. Şelale çevresinde yapılan yürüyüşler ile mutlu ve huzur dolu hissedebilirsiniz.

Sinop Tarihi Cezaevi, şehrin en dikkat çeken yerlerindendir. Ünlü isimlerin geçmiş yıllarda yaşadığı bu zindanları yakından görme imkanı bulabilirsiniz. Sur duvarları, kadın ve erkek koğuşları, gözetleme odaları, disiplin hücreleri ile kan donduran bir ambiyansa sahiptir. Sinop Arkeoloji Müzesi, Akliman koylarına gezintiler de yer almaktadır. Attığınız her adımda şehrin muhteşem havasını tüm bedeninizde hissedebilmeniz mümkün olacaktır.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Samsun Turu

Karadeniz turları arasında yer alan Samsun turu, kültürel turların kapsamına girmektedir. Samsun, tarihte önemli olaylara şahitlik eden bir ilimizdir. Hititler döneminden Cumhuriyet dönemine kadar tarihi izlere rastlamak mümkündür. Kurtuluş Savaşı’nda önemi son derece büyük olan Samsun’da doğal güzelliklere de hayran kalacaksınız.

Samsun Bandırma Gemi Müzesi, Onur Anıtı, Samsun Kent Müzesi, Amisos Tepesi, Gazi Müzesi, İlkadım Anıtı gezilecek yerlerdendir. Aydın çıkışlı Karadeniz turları Samsun turunda tarihi bir gezi yapabilirsiniz. Uzman tur rehberi eşliğinde gezeceğiniz tarihi yerler hakkında geniş bilgilere sahip olabilirsiniz. Araştırmayı ve tarihi seviyorsanız sizler de Samsun turuna katılabilirsiniz. Konforlu, güvenceli yolculuk süreci ile güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz.