%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Bartın Turu

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Bartın Turu
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Bartın Turu

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Bartın Turu

Aydın çıkışlı Karadeniz turları seyahat ekibi ile birlikte yılın her mevsimi düzenlenmektedir. Birbirinden farklı çok sayıda tur firmasının düzenlediği programlar arasında Bartın turu sevilen konseptlerden biridir. Bartın’da gezilip görülmesi gereken çok değerli doğal ve tarihi güzellikler mevcuttur. Geniş konfor imkanı ile keyifli Bartın turuna katılabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Bartın Turu
Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Bartın Turu

Bartın’ı keşfetmek için günübirlik turların vakitleri yeterli olmaktadır. Bu turda Bakacak Tepesi, Ağlayan Ağaç, Tarihi Çarşı, Amasra Sahili, Büyük ve Küçük Liman bölgelerini gezebilir, fotoğraf çekimleri ve tekne turu ile tamamlayabilirsiniz. Hayatınıza renk katacak Bartın turuna kalabalık arkadaş gruplarınızla katılabilirsiniz. Kızıl Adaları tur gezisi ile görme imkanı yakalayabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Hakkında Detaylı Bilgiler

Aydın çıkışlı Karadeniz turları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen çok sayıda vatandaş yer almaktadır. Tura katılmadan önce hizmet kapsamında yer alan maddeler, firma hakkında bilgiler, yolculuk hakkında merak edilenler öğrenilmelidir. Aydın’dan hareketle Karadeniz’e başlayan yolculuk belirli mola aralıkları ile devam eder. Geniş kapasiteli otobüsler ile tüm yolculuk boyunca konfor yüksek seviyede yer alır.

Günübirlik veya konaklamalı duruma göre imkanlarda değişiklikler meydana gelir. Konaklama dahil olan turlarda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği fiyat içine tabi tutulur. Bu sayede daha avantajlı bir paket haline gelir. Turda bulunan rehber sayesinde gezilen her alan hakkında bilgiler verilir. Keyifli saatler geçirmek ve yaşadığınız yerden farklı yerler görmek için sizler de katılabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları Fiyat Çeşitliliği

Aydın’dan hareket edilen Karadeniz turlarında program içeriğine göre fiyat çeşitliliği yaşanmaktadır. Tur firmalarına göre değişen fiyatlar her bütçeye uygun aralıklarda düzenlenir. Karadeniz’de gezilecek olan il ve yer sayısı arttıkça turun fiyatında da artış meydana gelir. Günübirlik geziler konaklamalı programlara oranla daha düşük maliyet içerir.

Fiyat çeşitliliği sayesinde gezginciler kendilerine uygun programı tercih edebilirler. Çocuk, genç, yetişkin yaş grubuna uyum sağlayan gezilerde kişi sayısı arttıkça fiyatta artış meydana gelir. Aydın çıkışlı Karadeniz turları için yüksek maliyet ödemeden Karadeniz’in göz alıcı güzelliklerine şahit olabilirsiniz. Erken rezervasyon imkanı sunan tur acentemiz ile iletişime geçerek yerinizi ayırtabilirsiniz.