%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Aydın Çıkışlı Günübirlik Uludağ Keyfi

Aydın Çıkışlı Günübirlik Uludağ Keyfi
Aydın Çıkışlı Günübirlik Uludağ Keyfi

Aydın Çıkışlı Günübirlik Uludağ Keyfi

Aydın çıkışlı günübirlik turlar arasında bulunan Uludağ turu özellikle kış mevsimlerinde sıklıkla tercih edilir. Karın ve kar eğlencelerinin tadını çıkarmak isteyenler Uludağ’ı tercih etmektedir. Otobüsle katılacağınız bu turda Bursa ilimize ait olan güzellikleri de inceleyebileceksiniz. Uludağ’a gitmek için ilk önce Bursa’ya gelinmektedir. Ünlü camilerimiz arasında yer alan Ulucami ziyaretini yapabileceksiniz.

Aydın Çıkışlı Günübirlik Uludağ Keyfi
Aydın Çıkışlı Günübirlik Uludağ Keyfi

Ulucami Yıldırım Beyazıt tarafından yapılmıştır. Tarihçesi 1399 yılına dayanır. Niğbolu zaferinden sonra Bursa’da 20 kubbeli cami Emir Sultan önerisiyle yapılmıştır. Caminin mimarı bilinmemektedir. 2008-2010 yılları arasında restore edilen Ulucami her yıl oldukça fazla ziyaretçisini ağırlamaktadır. Sizler de manevi duyguların yüksek olduğu cami ziyareti ile tarihi bir gezinti yapabilirsiniz. Kozahan ziyareti ile tarihi bir gezinti de yapabileceksiniz. Profesyonel rehberler sizlere eşlik edecek.

 

En Güzel Günübirlik Gezi İçin Uludağ

Aydın çıkışlı günübirlik turlar yaz ve kış aylarında tercih edilir. Ama Uludağ’a gitmek isteyenler genellikle kış mevsimlerini tercih eder. Ailece ya da arkadaşlarınızla birlikte kartopu oynayabilir kardan adam yapabilir ve kış sporlarının tadını çıkarabilirsiniz. Teleferik keyfiyle yükseklerden altta bulunan güzellikleri yakından inceleyebilirsiniz. Telesiyej, kar motoru etkinliklerine katılarak keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Geçireceğiniz serbest zamanlarda doğa ve tabiat güzelliklerini keşfedeceğiniz bol vaktiniz olacak. Karda çay ya da mangal keyfinin tadına da varabileceksiniz. Akşama kadar gönlünüze göre geçireceğiniz zamanlar unutulmaz anları size yaşatacak. Karın sunmuş olduğu soğuk havadan üşüdüğünüzü hissediyor olsanız bile yaşayacağınız sıcak bir gün içinizi ısıtacak.

 

Aydın Çıkışlı Günübirlik Turlar Size En Güzel Günü Sunar

Sabahtan akşama kadar yoğun bir program günübirlik turlarda sizleri bekliyor. Aydın’ın sıcağından bunalanlar kış mevsimlerinde hasret kaldıkları kar manzaralarının keyfini Uludağ’da çıkarmaktadır. O yüzden de bu bölge oldukça fazla tercih edilir. Bursa ve Uludağ gezisi için şimdiden heyecanlanmaya başlayabilirsiniz.

Aydın çıkışlı günübirlik turlar düzenleyen firmamız yaklaşık her hafta sonunda Uludağ’a gezi düzenlemektedir. Küçük büyük herkes tarafından bu geziler takip edilmekte ve erken rezervasyon fırsatından da faydalanılmaktadır. Lüks otobüslerle yolculuk, rehberlik hizmeti ve çevre gezileri için sizler de Uludağ gezi turunu tercih edebilirsiniz. Diğer ayrıntılar internet sitemizde mevcuttur.