%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Ailenizle Aydın Çıkışlı Kış Turları

Ailenizle Aydın Çıkışlı Kış Turları
Ailenizle Aydın Çıkışlı Kış Turları

Ailenizle Aydın Çıkışlı Kış Turları

Aydın çıkışlı kış turları ailece yapılacak olan tatillerde sıklıkla tercih edilir. Aydın ilimiz kar görmeye hasrettir. O yüzden de birçok kişi kış mevsimlerinde karın tadını çıkarmak için kış turizminin yoğun olarak gerçekleştiği bölgelere akın etmektedir. Bu bölgeler arasında Uludağ ilk sırada yer alır. Aydın ilinden Uludağ’a gitmek yaklaşık 5 saat süren bir otobüs yolculuğu ile başlar. O yüzden sabahın erken saatlerinde tur geziniz başlayacaktır.

Ailenizle Aydın Çıkışlı Kış Turları
Ailenizle Aydın Çıkışlı Kış Turları

Bu turla Bursa ilini gezebilme şansına da sahip olacaksınız. Cumalıkızık denilen yer Uludağ’ın eteklerinde bulunur. Bursa ilimizin Yıldırım ilçesine bağlıdır. Buradaki tarihi evler, camiler, hamamlar görülmeye değer güzelliktedir. Ayrıca Etnografya Müzesini de gezebileceksiniz. UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan bölgede bol bol resim çekebilir ortamın otantik havasını soluyabilirsiniz.

 

Aydın Çıkışlı Kış Turları Arasında Uludağ’ın Tadı Başka

Uludağ gezi turuna katılmak isteyen aileler Bursa’da bulunan Ulu Cami gezisi yapabilir. Kozahan denilen bölge Orhan Cami ve Ulu Cami arasında kurulmuş bir yerdir. İkinci Beyazıt tarafından yapılmıştır. Oldukça eski bir tarihi yansıttığı için tarih meraklılarının ilgisini çeker. Bursa gezinizden sonra Uludağ’a ulaşım sağlanacak ve asıl eğlenceli zamanlar orada yaşanacaktır.

Aydın çıkışlı kış turları içinde ailenizle yapacağınız birçok aktivite sizi beklemektedir. Kartopu oynayabilir, kardan adam yapabilir, karın içinde yuvarlanabilir ve bol kahkaha dolu anlar yaşayabilirsiniz. Özellikle kış sporlarına merakı olanlar telesiyej, kar motoru, kayak gibi adrenalin dolu sporlar içinde kendini bulabilir.

 

Aydın Çıkışlı Kış Turları Arasında Davraz’da İlgi Görüyor

Davraz Kayak Merkezi, Isparta ilimizde bulunmaktadır. Aydın ve Isparta arası yaklaşık 5 saat sürmektedir. Davraz dağları mükemmel manzarası ile birçok kişiyi büyülemektedir. Yüksek dağların arasında birçok kış sporlarını yapabilir ya da yapanları izleyebilirsiniz. Karda mangal keyfi ile sucuk ekmek yiyebilirsiniz.

Aydın çıkışlı kış turları düzenleyen birçok acente kış mevsimlerinde farklı seçeneklerle kişilere seslenir. Özellikle hafta sonu tatilini eğlenerek ve farklı yerler görerek geçirmek isteyen aileler turlara yoğun ilgi göstermektedir. Sizler de eşinizi ve çocuklarınızı sevindirmek isterseniz en yakın tarihte yer alan kış turlarına isminizi yazdırabilirsiniz.