%20 İNDİRİM ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

7’den 70’e Hitap Eden Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları

7’den 70’e Hitap Eden Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları
7’den 70’e Hitap Eden Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları

7’den 70’e Hitap Eden Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları

Aydın çıkışlı Karadeniz turları ile çocuk ya da yetişkin herkes Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanını gezebilir. Ülkemiz tarih, coğrafya ve güzel manzaralar açısından oldukça zengindir. Gezi turları acenteleri de buram buram tarih kokan eşsiz güzellikleri sizler ile paylaşmak için sık sık farklı bölgelere turlar düzenlemektedir. Karadeniz de doğası, temiz havası ve güzelliği ile insanları cezbeden bir yerdir.

7’den 70’e Hitap Eden Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları
7’den 70’e Hitap Eden Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları

Çok büyük bir alan olduğu için Karadeniz bölgesine genellikle 6 ya da 8 gecelik konaklamalı turlar düzenlenir. Bu nedenle yıllık izinlerinizi, bayram tatillerinizi ya da çocuğunuzun sömestr tatilini değerlendirerek Karadeniz turlarına katılabilirsiniz. Aynı zamanda keyifle geçirdiğiniz zamanları resmederek fotoğraf albümünüze koyabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları İle Keyifli Zamanlar

Aydın ilinden Karadeniz’e düzenlenen turlar belli bir güzergah üzerinde ilerlemektedir. İlk ziyaret edilen yerlerden biri Safranbolu’dur. Safranbolu’da oraya özgü tarihi eserleri rehber eşliğinde gezebilirsiniz. Örneğin Hıdırlık Tepesi en çok gidilen yerlerden biridir. Burası Safranbolu’ya ilk yerleşen Türklerin Hıdırellez kutlamaları ve yağmur duaları yaptığı yerdir. Ayrıca Hızır Paşa Mezarı, Hasan Paşa türbesi gibi tarihi mekanlar da bulunmaktadır.

Aydın çıkışlı Karadeniz turları ile Safranbolu’ya ait daha pek çok yer görebilirsiniz. Bunların yanı sıra Karadeniz’in diğer şehirleri de ziyaret edilmektedir. Örneğin Samsun’da tarihi Bandırma Vapuruna binebilirsiniz. Mustafa Kemal Atatürk ve 19 silah arkadaşının 19 Mayıs 1919’da Samsun’a ulaştıran vapurdur ve Türk Milli Mücadelesinin başlanmasında görev almıştır. Ayrıca yaylaları ile tanınan Karadeniz’de birçok yayla ziyareti de yapılmaktadır.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları İle Gürcistan Turu

Ülkemizin Karadeniz ile sınır komşusu olan Gürcistan’a turlar sayesinde rahatlıkla gidebilirsiniz. Üstelik vize derdi olmadığından dolayı Sarp sınır kapısından kimlik ile geçebilirsiniz. Batum birçok kişinin sürekli ziyarette bulunduğu bir şehirdir. Ticari amaçlar ile de kullanılan liman kentidir, çay ve narenciye gibi ürünler bakımından zengindir.

Aydın çıkışlı Karadeniz turları ile gidilen Batum subtropikal bir iklime sahip olduğundan dolayı genellikle yaz aylarında ziyaret edilmelidir. Ancak kış tatilinde Batum ziyareti yapmak isteyenler için kayak merkezi de bulunmaktadır. 5 saatlik Batum turunda şehir merkezini gezebilir ve oranın özgü yemeklerini tadabilirsiniz. Gezeceğiniz birçok yer ile çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.